Bezpečný ECO výťah (safety eco lift)

Keďže v dnešnej dobe je cena elektrickej energie dosť vysoká s prihliadnutím aj na životné prostredie naša spoločnosť sa venuje montáži práve takýmto ECO alternatívam resp. nízkoenergetickým výťahom. Sú to prevažne trakčné výťahy s použitím bez prevodového pohonu s frekvenčným riadením. Výhodou a zároveň zaujímavosťou takéhoto pohonu je, že nemá prevodovku a tým je oproti prevodovému stroju účinnejší o približne 20 % a pritom má nižšiu spotrebu elektrickej energie. Na zvýšenie úspory elektrickej energie prispieva aj úsporný režim rozvádzača a osvetlenie kabíny kde sa inštaluje LED systém. Všetky komponenty sú zosúladené s energetickou triedou A.

Výhody a úspora systému ECO-drive RS

Z dôvodu absencie olejových náplni je pohon u výťahu ekologickejší, nedochádza k prípadnému úniku oleja. Zároveň sa znižujú náklady spojené s následnou výmenou oleja.

Vyššia účinnosť o cca 20%
Nižšia spotreba elektrickej energie
Rýchlejšie zrýchlenie
Výrazne nižšia hlučnosť
Menej súčiastok podliehajúce opotrebeniu

významnou úsporou elektrickej energie je osvetlenie kabíny, kde využívame dnes dobre známe LED diódy. Len na porovnanie: Klasická žiarovka 40W, úsporná žiarivka 12W a LED žiarovka iba 3W.
systém so strojovňou sa vyznačuje vynikajúcou úrovňou pohodlia, spoľahlivosti, bezpečia a šetrnosti k životnému prostrediu.
keďže dbáme aj na vysokú bezpečnosť, používame pre našich klientov certifikované – vysoko výkonné oceľové laná od popredného výrobcu.
logo-gustav-wolf

Bezpečný výťah

Naša spoločnosť si zakladá na stavbe bezpečných a kvalitných výťahov a preto používame len tie najlepšie komponenty na trhu. Nemci sa vyznačujú vysokou kvalitou a precíznosťou nielen čo sa týka napríklad výroby áut ale aj pohonov výťahov, frekvenčných meničov, nosných lán, zachytávačov, atď.

Chcete aby Vaša rodina prišla bezpečne domov keď ide výťahom? Aby sa nebáli v ňom ísť? My Vám postavíme výťah v ktorom sa už nemusíte obávať o zdravie svojich najbližších.

Chcete zvýšiť hodnotu svojho bytu? Nielen zateplenie domu, modernizácií spoločných priestorov v dome ale aj rekonštrukcia výťahu Vám zvýši hodnotu vášho bytu.